Logo oferty

Lipniak 3f-3c

O inwestycji

Myśl o Państwa komforcie i wygodzie była dla nas głównym założeniem gdy projektowaliśmy Inwestycje „Lipniak Residence”. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o ciekawej i nowoczesnej architekturze. Domy są jasne i przestronne – ich powierzchnia całkowita to ok. 142 m2.

Uzupełnieniem poczucia komfortu jest duża powierzchnia działki wynosząca ok. 400 m2 – co pozwala na dużą swobodę w aranżacji prywatnego ogrodu. Ponadto zadbaliśmy o to aby odległości między Sąsiadami były na tyle duże aby każdy miał zapewnioną prywatność przy korzystaniu z przestrzeni wokół domu. Właśnie dlatego szerokość wewnętrznego pasa ruchu to aż 5 metrów. Ponadto odległości od siebie bocznych elewacji domów to 9 metrów, długość działki z boku budynku wynosi 28 metrów a szerokość działki to ok. 14 metrów.

Do budowy i wykończenia domów, użyto wysokiej jakości materiałów zapewniając ciepło i przyjazny mikroklimat wewnątrz domu. Naszym klientom dajemy możliwość dowolnej aranżacji wnętrza domu. Jednocześnie w standardzie proponujemy aranżację z przestronnym salonem na parterze a na piętrze zaplanowaliśmy dwa pokoje oraz dwie sypialnie i łazienkę.

Każdy dom posiada garaż na 1 auto oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w bramy wjazdowe, sterowane pilotem oraz wideodomofony. Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd do centrum oraz wielu dzielnic Lublina a jednocześnie zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność. Planowana data oddania inwestycji to drugi kwartał
2016 roku.

  • Każdy dom posiada garaż na 1 auto oraz 2 miejsca   postojowe przed budynkiem.
  • Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w bramy wjazdowe, sterowane pilotem oraz wideodomofony.
  • Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd   do centrum oraz wielu dzielnic Lublina a jednocześnie   zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność.

Inwestycji została oddana do użytku w drugim kwartale 2016 roku.

Lokalizacja

Inwestycja Lipniak Residence położona jest w miejscowości Lipniak i powstała w sąsiedztwie lubelskiej dzielnicy Szerokie, w północno – zachodniej części miasta Lublina, przy ulicy Wojciechowskiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej i jednocześnie do rozległych terenów zielonych. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od osiedla LSM, ulicy Zana, alei Kraśnickiej.

Lipniak Residence zapewnia szybką komunikację z centrum Lublina i innymi dzielnicami miasta dzięki bezpośredniej, nowoczesnej infrastrukturze drogowej. W zaledwie 15 minut można dojechać samochodem z pod własnego domu do śródmieścia Lublina. Tak dogodna lokalizacja, łącząca wielkomiejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki komfort i dużą oszczędność czasu, jednocześnie przyciągając zieloną scenerią oraz ciszą i spokojem.

Galeria

Icon
Icon
Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu Zdjęcie domu
Icon
Icon

Formularz kontaktowy